Іванківська районна рада

Пленарне засідання позачергової 55 сесії Іванківської районної ради

Переглядів: 171

02.03.2020 відбулося засідання позачергової п’ятдесят п’ятої сесії Іванківської районної ради VІI скликання. Участь у засіданні взяли депутати районної ради, керівники підприємств, установ, організацій району.

На розгляд сесії було винесено наступні питання:

  1. Про продовження строку дії контракту Іванківської районної ради  з директором комунального підприємства Іванківської районної ради «Екогоспресурс».
  2. Про внесення змін до Програми збереження культурної спадщини Іванківського району на 2016-2020 роки.
  3. Про внесення змін до Програми підтримки і розвитку підприємств житлово-комунального господарства Іванківського району та запобігання їх банкрутству на період до 2020 року.
  4. Про підняття клопотання перед Іванківською селищною радою щодо прийняття об’єкту житлового фонду із спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району до комунальної власності Іванківської селищної ради.
  5. Про внесення змін до рішення районної ради від 05.03.2018 №VІІ-32/390 „Про затвердження Статуту комунального закладу Іванківської районної ради „Інклюзивно-ресурсний центр”, його структури та граничної  чисельності працівників”.
  6. Про визначення філій опорного навчального закладу Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.
  7. Про визначення філій опорного навчального закладу Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.
  8. Про внесення змін до складу президії Іванківської районної ради VII скликання.
  9. Різне.

Майже усі проекти рішень підтримано переважною більшістю депутатських голосів, окрім питання "Про продовження строку дії контракту Іванківської районної ради  з директором комунального підприємства Іванківської районної ради «Екогоспресурс», яке відхилено за результатами голосування.« повернутися до списку новин