Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ

Переглядів: 207

16.05.2019 в Іванківській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся Ярмарок вакансій. Цей захід надає можливість шукачам роботи представити себе як претендента на вакансію безпосередньо роботодавцю та отримати інформацію, необхідну для працевлаштування, а роботодавцям в свою чергу презентувати себе та розгледіти серед учасників кандидатів на вакантні робочі місця. На Ярмарку були присутні роботодавці Іванківського та Вишгородського районів. Захід відкрила директор Іванківської районної філії Київського обласного центру зайнятості Людмила Леляк.

Участь в заході взяли голова Іванківської районної ради Валерій Потієнко, в.о. голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко. Керівники району побажали учасникам заходу плідної праці на Ярмарку, безробітним знайти роботу своєї мрії, а роботодавцям – кваліфікованих працівників.

Представники підприємств, установ та організацій презентували шукачам роботи інформацію про наявні вакансії: розмір заробітної плати, місце проведення робіт, завдання та обов’язки, опис робіт, вимоги до кандидата на вакансію – освітній рівень, стаж роботи, додаткові вміння, знання та навички.

Також присутніх ознайомлено з офіційним сайтом державної служби зайнятості, можливістю онлайн-навчання на освітній платформі «Прометеус», вивчення англійської мови за допомогою соціального проекту «Lingva Skills» та дистанційним помічником з пошуку роботи на інтернет-платформі «SmartJob».

Шукачі роботи мали можливість пройти співбесіду у роботодавців та залишити свої дані для розгляду їх кандидатур на перспективні вакансії.

 
 

 

« повернутися до списку новин