Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району

Переглядів: 116

20.01.2020 керівництво Іванківської районної ради взяло участь в апаратній нараді з відповідальними працівниками апарату адміністрації, керівниками підприємств, установ та організацій району, яку провела в.о. голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Дегтяр доповіла, що відділ працює згідно плану роботи. Протягом тижня заплановано: виховні заходи, акції, відеочеленджи до Дня Соборності України (20-22.01); проведення заходів щодо Дня Соборності України; участь в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології на базі Білоцерківського гуманітарного коледжу (25.01.2020); участь в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з  трудового навчання на базі закладів освіти м. Біла Церква (26.04.2020).

Головний лікар КНП ІРР «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що працюють згідно плану роботи. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Заступник головного лікаря КНП  ІРР «Іванківська ЦРЛ» Марія Шелест доповіла, що на стаціонарному лікуванні перебуває 93 особи.

Виконуючий обов’язки начальника комунального підприємства «Іванківське комунальне управління водного господарства» Іван Сергієнко повідомив, що на минулому тижні було усунено 4 пориви, на даний час усі населені пункти водою забезпечені.

Начальник Іванківського міжрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області Валерій Кожан повідомив, що протиепізоотична ситуація в районі стабільна та благополучна.  В агроформуванях району проводяться профілактичні щеплення ВРХ проти сибірки.

Начальник Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Наталія Поливач повідомила, що протягом минулого тижня було здійснено 3 виїзди. Постраждалих та загиблих немає.

Заступник військового комісара з територіальної оборони Іванківського об’єднаного районного військового комісаріату Євгеній Онопрієнко інформував про виконання планових показників щодо відбору кандидатів на військову строкову службу та за контрактом в ЗСУ.

Начальник сектору превенції Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Олег Бусленко повідомив, що до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області за минулий тиждень надійшло 114 заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 8 заяв.

« повернутися до списку новин