Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району

Переглядів: 308

25.03.2019 керівництво районної ради взяло участь у апаратній нараді під головуванням в.о. голови Іванківської райдержадміністрації Тетяни Свириденко з відповідальними працівниками адміністрації, керівниками підприємств, установ та організацій району.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Дегтяр доповіла, що відділ працює згідно плану роботи. Протягом тижня заплановано: творчі звіти вчителів іноземної мови району на базі Іванківської ЗОШ № 1; творчий звіт учителів біології району на базі Іванківської ЗОШ № 1; районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея» (ЦДЮТ); контроль за дотриманням правил безпеки під час весняних канікул; педагогічна виставка «Освіта Іванківщини – 2019» (протягом тижня); першість з настільного тенісу серед юнаків та дівчат на базі ДЮСШ; семінар-практикум «Впровадження інформаційних технологій в практику роботи шкільної бібліотеки» на базі Іванківської ЗОШ № 2; творчий звіт учителів математики на базі Іванківської ЗОШ № 2; засідання творчої групи музичних керівників району на базі ЦРД «Веселка»; заходи з проведення благоустрою в закладах освіти району; засідання атестаційних комісій І рівня.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ» Оксана Кадун повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 110 осіб.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що працюють згідно плану роботи. Продовжується приписна кампанія, укладено 21637 договорів (73,4%) на надання первинної медичної допомоги між пацієнтом та сімейним лікарем. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Старший інженер з експлуатаційної діяльності Іванківської дільниці Вишгородського відділення ПАТ «Київоблгаз» Олександр Якухно повідомив, що перебої з газопостачанням відсутні.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Циганок проінформував про роботу сільськогосподарського комплексу району. Підживлено озимого ріпаку на площі 1535 га (100%), озимих зернових на площі 2611 га (100%). Закуплено мінеральних добрив 528 тонн (61%), насіння 409 тонн (68%). Ярих культур заплановано посіяти на площі 20491 га. Планується висівати 12 культур, найбільші площі: соняшник – 10981 га, кукурудза – 6875 га, соя – 800 га. СГВК «Промінь» посіяли 20 га ярої пшениці, приступають до посіву ТОВ «Заруддя Агро» та ПрАТ «Жміївське». Відділ працює в плановому режимі.

Начальник комунального підприємства «Іванківське комунальне управління водного господарства» Олександр Романенко повідомив, що на даний час усі населені пункти водою забезпечені.

Начальник Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Олександр Іванов повідомив, що протягом минулого тижня було здійснено 44 виїзди на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій, в тому числі 39 на ліквідацію загорань трав’яного настилу, 5 – пожежі в приватному секторі. Проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо попередження випадків самовільного спалювання сухої рослинності та її залишків на території Іванківського району, які можуть призвести до виникнення надзвичайних ситуацій з непередбачуваними наслідками.

Начальник сектору превенції Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Олег Бусленко повідомив, що до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області за минулий тиждень надійшли 169 заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 8 заяв.

« повернутися до списку новин