Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району

Переглядів: 180

20.05.2019 керівництво районної ради взяло участь в апаратній нараді з відповідальними працівниками адміністрації, керівниками підприємств, установ та організацій району, яку провела в.о голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко. 

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ» Оксана Кадун повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 100 осіб.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що працюють згідно плану роботи. Продовжується приписна кампанія, укладено 22264 договорів (75,5%) на надання первинної медичної допомоги між пацієнтом та сімейним лікарем. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Начальник відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту райдержадміністрації Надія Бірюк проінформувала, що працюють згідно плану роботи. Проводиться підготовка до обласної спартакіади ліквідаторів аварії на ЧАЕС (24.05. м.Ірпінь), загальних змагань обласної спартакіади з шашок та шахів (25.05. м.Бородянка), кубку району з футболу пам’яті Кулика і Глущенка (25.05. смт Іванків), першості області з футболу серед дітей (26.05. смт Іванків), чемпіонату області з футболу серед дорослих (26.05. м. Васильків), участі народного хору культпрацівників району «Барви Полісся у Всеукраїнському фестивалі хорового мистецтва «Пісня над Дніпром» ім. А. Авдієвського (26.05. м.Київ), участі бібліотекарів району у ХІІ – Всеукраїнській науково-практичній конференції «Бібліотека і книга у контексті часу» (м.Київ).

Заступник військового комісара-начальник мобілізаційного відділення Іванківського об’єднаного районного військового комісаріату Валентин Торопов інформував про виконання планових показників щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом в ЗСУ.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Циганок проінформував про роботу сільськогосподарського комплексу району В агроформуваннях продовжується комплекс весняно-польових робіт. Посіяно 9157 га культур, з них овес – 605 га, ячмінь – 67 га, яра пшениця – 20 га, жито яре – 125 га, ріпак ярий – 86 га, соняшник – 3214 га, кукурудза – 4840 га, гірчиця – 50 га, льон олійний – 100 га. Відділ працює в плановому режимі.

Заступник начальника Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Андрій Черниченко повідомив, що до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області за минулий тиждень надійшло 145 заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 10 заяв, складено 60 адміністративних протоколів.

Начальник Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Олександр Іванов повідомив, що протягом минулого тижня було здійснено 2 виїзди на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій, в тому числі 1 – пожежа в приватному секторі, 1 – в багатоквартирному будинку. Проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо попередження випадків самовільного спалювання сухої рослинності та її залишків на території Іванківського району, які можуть призвести до виникнення надзвичайних ситуацій з непередбачуваними наслідками.

« повернутися до списку новин