Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району

Переглядів: 185

15.07.2019 керівництво районної ради взяло участь у розширеній апаратній нараді, яку провела заступник голови Іванківської райдержадміністрації Ольга Мурга з відповідальними працівниками апарату адміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

   Начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Дегтяр доповіла, що відділ працює згідно плану роботи. Проводяться ремонтні роботи в освітніх закладах та упорядкування території.

Начальник відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту райдержадміністрації Надія Бірюк проінформувала, що працюють згідно плану роботи. Проводиться ремонтні роботи в закладах культури.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ» Оксана Кадун повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 93 особи.

        Головний лікар КЗ КНП «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що працюють згідно плану роботи. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги. Планується поїздка дітей на оздоровлення у Ворзель.

Головний спеціаліст з питань енергозабезпечення та ринку МТР відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Яків Нечипоренко доповів, що сільськогосподарськими підприємствами проводиться обмолочення ріпаку на площі 1167 га, вже намолочено 1390 тонн, урожайність 11,9 ц/га. Обмолочення пшениці на площі 200 га, намолочено 500 тонн, урожайність 25 ц/га. Заготовлено сіна 885 тонн (87%). Відділ працює в плановому режимі.

Про стан виплат соціальних допомог та субсидій на території району доповіла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Терещенко.

Заступник військового комісара-начальник мобілізаційного відділення Іванківського об’єднаного районного військового комісаріату Валентин Торопов інформував про виконання планових показників щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом в ЗСУ.

Начальник Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Олександр Іванов повідомив, що протягом минулого тижня було здійснено 4 виїзди, 2 особи постраждали.

Заступник начальника Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Андрій Черниченко повідомив, що до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області за минулий тиждень надійшло 118 заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 9 заяв.

« повернутися до списку новин