Іванківська районна рада

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організації району

Переглядів: 262

22.04.2019 голова ради Валерій Потієнко, заступник голови ради Оксана Шумак, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Інна Осипенко взяли участь у апаратній нараді з відповідальними працівниками адміністрації, керівниками підприємств, установ та організацій району, яку провела виконуюча обов’язки голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Дегтяр доповіла, що відділ працює згідно плану роботи. Ведеться підготовка до заходів з нагоди Дня Землі, вшанування 33-их роковин Чорнобильської трагедії, Чорнобильський крос.

Заступник головного лікаря КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ» Марія Шелест повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 96 осіб.

Начальник відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту райдержадміністрації  Надія Бірюк проінформувала, що працюють згідно плану роботи, ведеться підготовка заходів до відзначення 33-их роковин Чорнобильської трагедії.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що працюють згідно плану роботи. Продовжується приписна кампанія, укладено 22082 договорів (75%) на надання первинної медичної допомоги між пацієнтом та сімейним лікарем. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Старший інженер з експлуатаційної діяльності Іванківської дільниці Вишгородського відділення ПАТ «Київоблгаз» Олександр Якухно повідомив, що перебої з газопостачанням відсутні.

Заступник військового комісара з територіальної оборони Іванківського об’єднаного районного військового комісаріату Євгеній Онопрієнко інформував про виконання планових показників щодо відбору кандидатів на військову строкову службу та за контрактом в ЗСУ.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Циганок проінформував про роботу сільськогосподарського комплексу району. Всього посіяно 1581 га , найбільші площі: овес – 595 га, соняшник – 400 га, кукурудза – 138 га, льон олійний – 100, ячмінь — 67 га, гірчиця – 50 га. Відділ працює в плановому режимі.

Начальник комунального підприємства «Іванківське комунальне управління водного господарства» Олександр Романенко повідомив, що на даний час усі населені пункти водою забезпечені.

Начальник Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Олександр Іванов повідомив, що протягом минулого тижня було здійснено 9 виїздів на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій, в тому числі 8 на ліквідацію загорань трав’яного настилу, 1 – хибний виклик. Проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо попередження випадків самовільного спалювання сухої рослинності та її залишків на території Іванківського району, які можуть призвести до виникнення надзвичайних ситуацій з непередбачуваними наслідками.

Начальник сектору превенції Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Олег Бусленко повідомив, що до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області за минулий тиждень надійшли 153 заяв і повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 7 заяв, складено 58 адміністративних протоколів.« повернутися до списку новин