Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Урочисті заходи з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування

Переглядів: 151

02.12.2019 у актовому залі Іванківської дитячої школи мистецтв імені Марії Примаченко відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування. 

День місцевого самоврядування – це свято, яке об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальних громад, чудових організаторів, що в наш нелегкий час, не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами людей.

Участь у заході взяли заступник голови ради Оксана Шумак, виконуюча обов’язки голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко, депутат Київської обласної ради Олександр Леляк, селищний голова Іванківської селищної ради Олександр Поліщук.

Також до привітань долучилась заступник голови районного комітету профспілки працівників державних установ Юлія Харитончук.

Кращих працівників органів місцевого самоврядування району за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм, активну громадську позицію, значний особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування району та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування було відзначено Подяками.

Приємним завершенням урочистостей став святковий концерт.

« повернутися до списку новин