Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

ЗАСІДАННЯ ЧЕРГОВОЇ 48 СЕСІЇ ІВАНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 187

27.09.2019 голова районної ради Валерій Потієнко провів засідання чергової  48 сесії Іванківської районної ради VII скликання.

Участь у сесії взяли депутати районної ради, керівник Броварської місцевої прокуратури Михайло Римар, начальник Іванківо-Чорнобильського відділу Броварської місцевої прокуратури Денис Шевченко, начальник Іванківського відділення поліції Сергій Чінгузов, керівники підприємств, установ та організацій району, сільські голови.

На порядок денний були винесені наступні питання:

 

1. Про внесення змін до Програми підтримки і розвитку підприємств житлово-комунального господарства Іванківського району та запобігання їх банкрутству на період до 2020 року.

2. Про внесення змін до Програми заходів відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту Іванківської райдержадміністрації на 2019 рік.

3. Про внесення змін до Програми збереження та підтримки в належному стані об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району на 2019-2020 роки.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 № VII-42/531 «Про районний бюджет Іванківського району на 2019 рік».

5. Про інформацію Броварської місцевої прокуратури  про  стан  законності,   боротьби   із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на  території Іванківського району.

6. Про внесення змін до Статуту комунальної установи Іванківської районної ради «Об’єднаний трудовий архів Іванківського району».

7. Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна.

8. Про внесення змін до переліку об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району, яке може бути передане в оренду у 2019 році.

9. Про затвердження фінансових планів комунальних підприємств Іванківської районної ради на 2020 рік.

10. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Іванківської районної ради «Іванківська центральна районна лікарня» на 2019 рік.

11. Про внесення змін до Програми надання соціальної та правової допомоги учасникам бойових дій з числа осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійснені заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, членам їх сімей та членам сімей загиблих, на 2019-2020 роки.

12. Про звернення депутатів Іванківської районної ради Київської області до Київської облдержадміністрації та Київської обласної ради.

13. Про звернення депутатів Іванківської районної ради Київської області до голови Київської облдержадміністрації М.К. Бно-Айріяна.

14. Про підтримку рішення Володарської районної ради Київської області "Про розгляд повідомлення про планову діяльність ТОВ "Рутил-Ільменітова Компанія" на Тарасівському родовищі пісків циркон-рутил-ільменіту, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, та заборону розробки цього родовища в адміністративних межах території Володарського району Київської області"

15. Різне.

З усіх питання депутатами прийнято відповідні рішення.

« повернутися до списку новин