Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

СВЯТКУВАННЯ 430-Ї РІЧНИЦІ СЕЛИЩА ІВАНКІВ

Переглядів: 139

21 вересня 2019 року відбулися святкові заходи з нагоди відзначення 430-ї річниці селища Іванків.

Традиційно розпочали святкування з дитячої програми, виставки робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва, майстер класів, презентації робіт підприємств, установ, організацій, селищної та сільських рад району, а також концерту представників художньої самодіяльності району «Люблю тебе, мій рідний краю».

У цей святковий день керівництво району щиро вітало мешканців селища Іванків. Зокрема голова районної ради Валерій Потієнко у своїй промові зазначив: «Сьогодні особливий день, бо іменини рідного містечка – це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини. Це свято об’єднує усіх, кому дорогий Іванків - його вулиці, будівлі, його героїчне минуле і трудове сьогодення. В цей день варто з вдячністю згадати всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції та розбудовував».

Привітати місцевих жителів зі святом завітали також народний депутат України IX скликання Ольга Василевська-Смаглюк, голова первинної профспілкової організації ДП НАЕК «Енергоатом» Олексій Лич, директор дирекції з кадрів та соціальних питань ДП НАЕК «Енергоатом» Григорій Муляр.

В рамках святкового заходу голова районної ради Валерій Потієнко, в.о. голови райдержадміністрації Тетяна Свириденко та селищний голова Іванківської селищної ради Олександр Поліщук за активну громадську позицію, підтримку інтересів жителів району, благодійну діяльність вагомий особистий внесок у розвиток Іванківського району вручили відзнаки «Почесний громадянин Іванківського району» народному депутату України VII, VIII скликань  Ярославу Москаленку та «Меценат Іванківського району» громадському діячу, доктору юридичних наук Андрію Апарову. Також кращих мешканців селища, які працюють в різних галузях на благо процвітання селища було відзначено обласними нагородами та спільними районними подяками.

Продовжили святкування концертом за участю майстрів народної творчості України. Приємними подарунками для жителів та гостей  Іванкова стали файєр-шоу та святкова дискотека.

 

 

« повернутися до списку новин