Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району

Переглядів: 216

06.05.2019 керівництво Іванківської районної ради взяло участь у розширеній апаратній нараді з відповідальними працівниками апарату адміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району, селищним та сільськими головами, яку провела в.о. голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Дегтяр доповіла, що продовжуються роботи з благоустрою та озеленення навколишніх територій освітних закладів. 8 та 9 травня 2019 року, з нагоди Дня пам’яті та примирення в Україні та 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у закладах освіти відбудуться тематичні години. Проводиться підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання.

Заступник начальника управління фінансів Іванківської райдержадміністрації Тетяна Русецька повідомила, що працюють згідно плану роботи.

Начальник центру надання адміністративних послуг при Іванківській райдержадміністрації Юлія Харитончук проінформувала, що за квітень 2019 року через ЦНАП надано 1069 послуг, з яких 71 консультація. Скарг не надходило.  

Заступник головного лікаря КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ» Марія Шелест повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 90 осіб.

Головний лікар КЗ КНП «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що працюють згідно плану роботи. Продовжується приписна кампанія, укладено 22162 договорів (75,1%) на надання первинної медичної допомоги між пацієнтом та сімейним лікарем. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Циганок проінформував про роботу сільськогосподарського комплексу району. В агроформуваннях продовжується комплекс весняно-польових робіт. Посіяно 781 га ярих культур, з них овес – 605 га, ячмінь – 67 га, яра пшениця – 20 га, жито яре – 125 га, ріпак ярий – 86 га. В господарствах району утримується 1048 голів ВРХ, з них 399 корів. Відділ працює в плановому режимі.

Начальник комунального підприємства «Іванківське комунальне управління водного господарства» Олександр Романенко повідомив, що на даний час усі населені пункти водою забезпечені.

Начальник Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Олександр Іванов повідомив, що протягом минулого тижня було здійснено 1 виїзд, постраждалих та загиблих немає.

Начальник сектору превенції Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Олег Бусленко повідомив, що до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області за минулий тиждень надійшли 101 заява і повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 4 заяви.

Старший інженер з експлуатаційної діяльності Іванківської дільниці Вишгородського відділення ПАТ «Київоблгаз» Олександр Якухно повідомив, що перебої з газопостачанням відсутні.

Начальник Іванківського міжрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області Валерій Кожан повідомив, що протиепізоотична ситуація в районі стабільна та благополучна. Проводиться диспансеризація ВРХ  в приватному секторі.

Начальник відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту райдержадміністрації Надія Бірюк проінформувала, що працюють згідно плану роботи. Ведеться підготовка заходів до Дня пам’яті та примирення в Україні (08.05.), 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (09.05.) та Дня матері (12.05.) по закладах культури району.

Військовий комісар Іванківського об’єднаного районного військового комісаріату Олександр Кролау інформував про виконання планових показників щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом в ЗСУ.

« повернутися до списку новин