Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району

Переглядів: 226

08.04.2019 голова керівництво районної ради взяло участь у розширеній апаратній нараді з відповідальними працівниками адміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району, селищним та сільськими головами під головуванням в.о. голови Іванківської райдержадміністрації Тетяни Свириденко.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Дегтяр доповіла, що відділ працює згідно плану роботи. Протягом тижня заплановано: семінар-практикум для працівників психологічної служби на базі Горностайпільського НВО; спортивно-масовий захід серед дітей  «Олімпійське лелеченя – 2019» на базі Іванківської ЗОШ № 1; заходи з проведення благоустрою в закладах освіти району; районна виставка-конкурс «Знай і люби свій край» (ЦДЮТ); моніторинг використання в освітньому процесі сучасного обладнання за програмою Нової Української Школи.

Головний лікар КЗ КНП «Іванківська ЦРЛ» Оксана Кадун повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 89 осіб.

Головний лікар КЗ КНП «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що працюють згідно плану роботи. Продовжується приписна кампанія, укладено 21792 договорів (73,9%) на надання первинної медичної допомоги між пацієнтом та сімейним лікарем. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Заступник директора Іванківської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Семоненко доповіла, що на обліку в центрі зайнятості перебуває 220 осіб, з них 17 учасників АТО, протягом І кварталу працевлаштовано 98 осіб.

Заступник військового комісара з територіальної оборони Іванківського об’єднаного районного військового комісаріату Євгеній Онопрієнко інформував про виконання планових показників щодо відбору кандидатів на військову строкову службу та за контрактом в ЗСУ.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Циганок проінформував про роботу сільськогосподарського комплексу району. В агроформуваннях продовжується комплекс весняно-польових робіт. Посіяно 781 га ярих культур, з них овес – 394 га, ячмінь – 42 га, яра пшениця – 20 га, жито яре – 125 га, ріпак ярий – 80 га, однорічні трави (люцерна) 120 га. В господарствах району утримується 990 голів ВРХ, з них 418 корів. Відділ працює в плановому режимі.

Начальник Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Олександр Іванов повідомив, що протягом минулого тижня було здійснено 63 виїзди, в тому числі 54 на ліквідацію пожеж в екосистемах, 6 – пожежі в приватному секторі, 3 – хибні виклики. Проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо попередження випадків самовільного спалювання сухої рослинності та її залишків на території Іванківського району, які можуть призвести до виникнення надзвичайних ситуацій з непередбачуваними наслідками.

Начальник сектору превенції Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Олег Бусленко повідомив, що до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області за минулий тиждень надійшли 194 заяви і повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 4 заяви, складено 34 адміністративні протоколи.

За результатами наради відповідальним працівникам надано відповідні доручення.

« повернутися до списку новин