Іванківська районна рада

ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Переглядів: 130

20.02.2020 заступник голови районної ради Оксана Шумак спільно з головою Іванківської райдержадміністрації Сергієм Яценко та сільським головою Розважівської сільської ради Володимиром Петровським вшанували пам’ять загиблих учасників Революції гідності.

Пам'ятні заходи відбулися біля меморіалу Небесній Сотні у селі Розважів Іванківського району.

До участі також долучились керівник апарату райдержадміністрації Ірина Коваль, представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та жителі села.

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні сьогодні у закладах культури району будуть проведені патріотичні години, години пам’яті «У нашій пам’яті вони назавжди залишились», «Герої не вмирають», «Небесна Сотня. Слава Героям!», «Стоїть в скорботі Мати – Україна. Біля могил дітей своїх стоїть», «Мужність і патріотизм Героїв Небесної Сотні», «Небесна Сотня. Зима, що змінила країну», «Історія, написана кров’ю», «Україна. Майдан. Війна». У бібліотеках району влаштовані книжкові виставки: «Минають і дні, й роки. Забудеться руїна. Але в історію ввійдуть Герої України…». В православних церквах району проведено молебні в пам’ять про загиблих Героїв Небесної Сотні, воїнів і мирних мешканців України, які віддали свої життя за Батьківщину.« повернутися до списку новин