Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району

Переглядів: 201

27.01.2020 керівництво Іванківської районної ради взяло участь в апаратній нараді з відповідальними працівниками апарату адміністрації, керівниками підприємств, установ та організацій району, яку провела в.о. голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Дегтяр доповіла, що відділ працює згідно плану роботи. Протягом тижня заплановано: організація  роботи пункту щодо реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання; районний конкурс-огляд шкільних навчальних кабінетів; районний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» (ЦДЮТ); проведення заходів до Дня пам’яті Героїв Крут (заклади освіти району); засідання районного методичного об’єднання для музичних керівників ЗДО району «Сучасне дитяче свято»; районний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» (ЦДЮТ); семінар-практикум для вчителів початкових класів «Педагогіка партнерства як ключовий компонент НУШ» на базі Запрудського НВО; участь в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (on-line) на базі Іванківського районного ліцею.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що працюють згідно плану роботи. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

В.о. начальника комунального підприємства «Іванківське комунальне управління водного господарства» Іван Сергієнко повідомив, що на минулому тижні було усунено 6 поривів. На даний час усі населені пункти водою забезпечені.

Головний інженер Іванківського РП ПрАТ «Київобленерго» Анатолій Мельниченко повідомив, що працюють в плановому режимі, всі населені пункти електропостачанням забезпечені.

Начальник управління Державної казначейської служби України в Іванківському районі Київської області Олена Мамедова повідомила, що управління працює в плановому режимі, всі платежі проходять своєчасно.

Начальник Іванківського міжрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області Валерій Кожан повідомив, що протиепізоотична ситуація в районі стабільна та благополучна.

Заступник військового комісара з територіальної оборони Іванківського об’єднаного районного військового комісаріату Євгеній Онопрієнко інформував про виконання планових показників щодо відбору кандидатів на військову строкову службу та за контрактом в ЗСУ.

Заступник начальника Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Андрій Черниченко повідомив, що до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області за минулий тиждень надійшло 126 заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 13 заяв.

Начальник Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Наталія Поливач повідомила, що протягом минулого тижня було здійснено 6 виїздів.

« повернутися до списку новин