Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району

Переглядів: 112

03.02.2020 керівництво районної ради взяло участь у розширеній апаратній нараді з відповідальними працівниками апарату адміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району, головами селищної та сільських рад, яку провела в.о. голови Іванківської райдержадміністрації Ірина Коваль.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Дегтяр доповіла, що відділ працює згідно плану роботи. Протягом тижня заплановано: районний конкурс-огляд шкільних навчальних кабінетів; участь в обласному етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» (КЗ КОР «ЦТДЮК»); День науки (Іванківський районний ліцей); участь в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов на базі Боярського академічного ліцею; участь в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки (on-line) на базі Іванківського районного ліцею; участь в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з мов та літератур національних меншин (російська) на базі Софіївсько-Борщагівського НВК.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ» Оксана Кадун повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 89 осіб.

Головний лікар  КНП  ІРР «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що працюють згідно плану роботи. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Начальник Іванківського міжрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області Валерій Кожан повідомив, що протиепізоотична ситуація в районі стабільна та благополучна.

Заступник військового комісара з територіальної оборони Іванківського об’єднаного районного військового комісаріату Євгеній Онопрієнко інформував про виконання планових показників щодо відбору кандидатів на військову строкову службу та за контрактом в ЗСУ.

Директор Іванківської районної філії Київського обласного центру зайнятості Людмила Леляк доповіла, що на обліку в центрі зайнятості перебуває 353 осіб.

Начальник центру надання адміністративних послуг при Іванківській райдержадміністрації Юлія Харитончук проінформувала, що за січень 2020 року через ЦНАП надано 1041 послугу, з яких 44 консультації. Скарг не надходило.

Виконуючий обов’язки начальника комунального підприємства «Іванківське комунальне управління водного господарства» Іван Сергієнко повідомив, що на даний час усі населені пункти водою забезпечені.

Старший інженер з експлуатаційної діяльності Іванківської дільниці Вишгородського відділення ПАТ «Київоблгаз» Олександр Якухно повідомив, що перебої з газопостачанням відсутні.

Начальник Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Наталія Поливач повідомила, що протягом минулого тижня було здійснено 5 виїздів.

« повернутися до списку новин