Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району

Переглядів: 122

28.10.2019 голова районної ради Валерій Потієнко та його заступник Оксана Шумак взяли участь в апаратній нараді з відповідальними працівниками апарату адміністрації, керівниками підприємств, установ та організацій району, яку провела в.о. голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ» Оксана Кадун повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 85 осіб.

Заступник головного лікаря по медичному обслуговуванню населення КНП ІРР «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Яніна Іванюта повідомила, що працюють згідно плану роботи. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Циганок проінформував про роботу сільськогосподарського комплексу району. Посіяно озимих культур на площі 2880 га (89%):  озимої пшениці – 1670 га, озимого жита – 1082 га, озимого ячменю – 128 га.  Обмолочено кукурудзи на площі 4040 га (42%), намолочено – 13570 тонн, урожайність – 33,6 ц/га. Соняшнику обмолочено на площі 7280 га (69%), намолочено – 13456 тонн, урожайність 18,5 ц/га.  Відділ працює в плановому режимі.

В.о. начальника комунального підприємства «Іванківське комунальне управління водного господарства» Іван Сергієнко повідомив, що за минулий тиждень ліквідовано 7 поривів, на даний час усі населені пункти водою забезпечені.

Т.в.о. начальника Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Наталія Поливач повідомила, що протягом минулого тижня було здійснено 6 виїздів, в тому числі 1 - на ліквідацію загорання трав’яного настилу, 2 - на гасіння торфу, 3 - на гасіння господарських будинків. Проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо попередження випадків самовільного спалювання сухої рослинності та її залишків на території Іванківського району, які можуть призвести до виникнення надзвичайних ситуацій з непередбачуваними наслідками.

Начальник Іванківського міжрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області Валерій Кожан повідомив, що протиепізоотична ситуація в районі стабільна.

« повернутися до списку новин