Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району

Переглядів: 91

11.11.2019 керівництво районної ради взяло участь в апаратній нараді з відповідальними працівниками апарату адміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району, яку провела в.о. голови Іванківської райдержадміністрації Ольга Мурга.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ» Оксана Кадун повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 89 осіб.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що працюють згідно плану роботи. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Начальник управління Державної казначейської служби України в Іванківському районі Київської області Олена Мамедова повідомила, що управління працює в плановому режимі, всі платежі проходять своєчасно.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Циганок доповів, що сільськогосподарськими підприємствами проводиться обмолочення соняшнику на площі 9219 га, вже намолочено 17055 тонн, урожайність 18,5 ц/га. Обмолочення кукурудзи на площі 5200 га, намолочено 18885 тонн, урожайність 36,2 ц/га. Відділ працює в плановому режимі.

Провідний інспектор Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Валерій Покотило повідомив, що протягом минулого тижня було здійснено 6 виїздів.

Заступник начальника Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Андрій Черниченко повідомив, що до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області за минулий тиждень надійшло 139 заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 17 заяв.

Начальник Іванківського міжрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області Валерій Кожан повідомив, що протиепізоотична ситуація в районі стабільна та благополучна.

Про стан виплат соціальних допомог та субсидій на території району доповіла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Терещенко.

Заступник військового комісара з територіальної оборони Іванківського об’єднаного районного військового комісаріату Євгеній Онопрієнко інформував про виконання планових показників щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом в ЗСУ.

« повернутися до списку новин