Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району

Переглядів: 133

30.09.2019 керівництво районної ради взяло участь у розширеній апаратній нараді з відповідальними працівниками апарату адміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району, селищним та сільськими головами, яку провела в.о. голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Заступник головного лікаря КНП ІРР «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Яніна Іванюта повідомила, що працюють згідно плану роботи. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Директор Іванківської районної філії Київського обласного центру зайнятості Людмила Леляк доповіла, що на обліку в центрі зайнятості перебуває 274 особи.

Начальник центру надання адміністративних послуг при Іванківській райдержадміністрації Юлія Харитончук проінформувала, що за вересень 2019 року через ЦНАП надано 863 послуги, з яких 56 консультацій. Скарг не надходило.

Виконуючий обов’язки начальника комунального підприємства «Іванківське комунальне управління водного господарства» Іван Сергієнко повідомив, що на даний час усі населені пункти водою забезпечені.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Циганок проінформував про роботу сільськогосподарського комплексу району. Обмолочено соняшнику на площі 2533 га (24%), намолочено  — 3727 тонн, урожайність – 14,7 ц/га.  Посіяно пшениці  895 га, озимого жита 400 га. Заготовлено силосу 5200 тонн. Відділ працює в плановому режимі.

Тимчасово виконуюча обов’язки начальника Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Наталія Поливач повідомила, що протягом минулого тижня було здійснено 15 виїздів. Проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо попередження випадків самовільного спалювання сухої рослинності та її залишків на території Іванківського району, які можуть призвести до виникнення надзвичайних ситуацій з непередбачуваними наслідками.

Заступник начальника Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Андрій Черниченко повідомив, що до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області за минулий тиждень надійшло 126 заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 6 заяв.

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин