Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Переглядів: 202

Вже стало доброю традицією кожного року збиратись з представниками медичної професії Іванківщини, щоб висловити їм слова щирої вдячності та поваги за професіоналізм, самовідданість та щоденну нелегку працю.

Ось і сьогодні напередодні свята в залі районного будинку культури зібралися представники найгуманнішої у світі професії – ті хто супроводжує нас усе життя – від народження і до останньої миті – аби відзначити своє професійне свято – День медичного працівника.

Привітати медичних працівників зі святом завітали депутат Київської обласної ради Олександр Леляк, представники місцевої влади - голова районної ради Валерій Потієнко та в.о. голови райдержадміністрації Ольга Мурга та виконали почесну місію, відзначивши кращих медичних працівників подяками, а також побажали всім присутнім міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і мирного неба над головою.

З найщирішими вітаннями до своїх колег також звернулися головні лікарі медичних закладів нашого району Оксана Кадун та Інна Смірнова. В своїх промовах вони відзначили здобуті протягом року досягнення, висловили слова подяки своїм колективам за згуртованість у досягненні поставлених цілей.

Святковості заходу надавали пісенні та хореографічні дарунки від учасників художньої самодіяльності Іванківського РБК та дитячої школи мистецтв ім. М.Примаченко.

 

« повернутися до списку новин