Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

ПОВІДОМЛЕННЯ

Переглядів: 306
   

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення районної ради «Про погодження розміру плати за навчання дітей в Іванківській дитячій школі мистецтв ім. М.Примаченко у 2019 році».

                                   

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань Іванківська районна рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення розміру плати та пільг на оплату за навчання дітей в Іванківській дитячій школі мистецтв ім. М. Примаченко у 2019 році».   

У зв’язку з тим, що на законодавчому рівні відбулися зміни, які впливають на собівартість послуги (підвищення цін на енергоносії та комунальні послуги, підвищення мінімальної заробітної плати) виникла необхідність переглянути затверджені розміри батьківської плати на місяць за навчання у Іванківській дитячій школі мистецтв ім. М. Примаченко в смт Іванків.

Проект регуляторного акту спрямований на вирішення питань, які полягають у залученні додаткових позабюджетних джерел фінансування Іванківської дитячої школи мистецтв ім. М. Примаченко; впорядкування цін на платні послуги, що надаються дитячою школою мистецтв; спрямування отриманих за надані послуги коштів на покращення матеріально-технічної бази та інші видатки дитячої школи мистецтв.

Підставою для розробки проекту є Закони України «Про позашкільну освіту», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», постанова Кабінету Міністрів України від 06.05.2001 № 433 «Про затвердження переліку типів позашкільних навчальних закладів і Положення про позашкільний навчальний заклад», від 25 березня 1997 року № 260 «Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей».

Головним розробником проекту регуляторного акта є відділ культури, національностей, релігій, молоді та спорту Іванківської районної державної адміністрації.

Для одержання зауважень та пропозицій електронну версію проекту регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Іванківської районної ради за адресою: https://rayrada.org.ua/rayrada/ivankivska/proekti-regulyatornih-aktiv-14-35-34-16-08-2018/ у підрозділі «Проекти регуляторних актів», розділ «Регуляторна політика» з  26 листопада 2018 року по 26 грудня 2018 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту рішення надсилати до 26 грудня 2018 року (включно) на електронну адресу: mail: kultura-ivankov@ukr.net  з поміткою «Пропозиції до проекту рішення Іванківської районної ради «Про встановлення розміру плати та пільг на оплату за навчання дітей в Іванківській дитячій школі мистецтв ім. М. Примаченко у 2019 році» або за адресою: 07201, Київська область, смт Іванків, вул. І. Проскури, 2,  тел. 5-15-37, 5-29-99.

« повернутися до списку новин