Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Зустріч  з представниками Державного агентства України  з  управління  зоною  відчуження, університету Великобританії, Норвезького університету, Національного наукового центру радіаційної медицини

Переглядів: 129

12.09.2019  голова ради Валерій Потієнко та заступник голови ради Оксана Шумак взяли участь у зустрічі  з представниками Державного агентства України  з  управління  зоною  відчуження, університету Великобританії, Норвезького університету, Національного наукового центру радіаційної медицини, яку провела виконуюча обов’язки голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко

Метою зустрічі було обговорення  результатів дослідження впливу радіонуклідів на навколишнє середовище та людей, які проживають на території району.

Участь у нараді також взяли заступник голови райдержадміністрації Ольга Мурга, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Коваль, головний лікар КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ» Оксана Кадун.

За підсумками зустрічі Тетяна Дмитрівна запропонувала учасникам делегації продовжити тісну співпрацю в даному напрямку. Спілкування пройшло в теплій та дружній атмосфері.

« повернутися до списку новин