Іванківська районна рада

Урочистості з нагоди відзначення Всесвітнього дня працівників культури та аматорів на родного мистецтва

Переглядів: 307

09.11.2018 у Районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. 

Щорічно це свято відзначається в нашій державі разом із Днем української писемності та мови, що є символічно, адже кожна освічена людина повинна досконало знати свою історію, витоки писемності свого народу та його культуру. 

Участь у заході взяли голова районної ради Валерій Потієнко, голова райдержадміністрації Максим Лісогор, заступник голови ради Оксана Шумак, перший заступник голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко.

Також до привітань долучились начальник відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту Надія Бірюк, голова районної організації профспілки працівників культури Галина Соколець, голова профспілкового комітету клубних установ району Оксана Ступак та голова профспілки бібліотечних працівників району Світлана Годун.

Кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва району за сумлінну плідну працю, збереження та примноження духовної спадщини, значний особистий внесок у розвиток галузі культури та самодіяльної народної творчості району та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва відзначено Подяками, Грамотами та цінними подарунками.

 Приємним завершенням урочистостей став чудовий концерт за участю артистів Національної філармонії України.

 « повернутися до списку новин