Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з керівниками комунальних підприємств Іванківської районної ради

Переглядів: 276

19.11.2018 голова районної ради Валерій Потієнко провів нараду з керівниками комунальних підприємств Іванківської районної ради. В нараді взяли участь заступник голови ради Оксана Шумак, керуюча справами виконавчого апарату Інна Осипенко, начальник Фонду комунального майна Іванківського району Володимир Мусієнко.

Керівник КП ІРР «Іванківводоканал» Ігор Яременко проінформував присутніх, що проект «Реконструкція каналізаційної насосної станції з добудови блоку біологічного доочищення в смт Іванків Київської області» внесено до системи публічних закупівель «ProZorro» для отримання пропозицій та проведення тендеру з реалізації цього проекту.

Учасники наради прозвітували про проведену роботу за минулий тиждень, про проблемні питання діяльності підприємств, про підготовку об’єктів спільної власності територіальних громад до зими, про продовження роботи над пропозиціями щодо проведення заходів, які сприятимуть поліпшенню надання якісних послуг населенню, для включення їх до проекту Програми соціально-економічного розвитку та культурного розвитку Іванківського району на 2019 рік, а також проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний тиждень.

Учасникам наради було дано відповідні доручення.

« повернутися до списку новин