Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Переглядів: 113

11 жовтня 2019 року в приміщенні дитячої школи мистецтв ім. М. Примаченко відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня захисника України за участі керівництва району, учасників бойових дій на сході України, представників підприємств, установ, організацій та громадськості.

З вітальним словом до присутніх в залі звернулися голова Іванківської районної ради Валерій Потієнко, в.о. голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко, військовий комісар Іванківського ОРВК Олександр Кролау.

«День захисника України та День Українського козацтва – це свята, які відзначаються в українському суспільстві в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська. Сьогодні День захисника України є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю  на сході України, не дає ворогу втілити свої плани та роз’єднати український народ.  Усвідомлюючи своє високе призначення – охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії  України бере  приклад із своїх попередників. Адже любов до рідної землі та  батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими», – зазначив у своїй промові Валерій Іванович.

Керівництво району побажало захисникам України та їх сім’ям міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті.

Продовжився захід святковим концертом за участю вокалістів та художньо-самодіяльних колективів району.

Цього ж дня відбулося покладання квітів до могили загиблого військовослужбовця – 18-річного Олега Габорака, який загинув 11 грудня 2015 року поблизу села Водяне Ясинуватського району Донецької області під час виконання службових обов’язків в ході забезпечення проведення антитерористичної операції на сході України.

« повернутися до списку новин