Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

75 річниця з Дня визволення Іванківського району від німецько-фашистських загарбників

Переглядів: 371

09.11.2018 з нагоди відзначення 75-ї річниці з Дня визволення Іванківського району від німецько-фашистських загарбників відбулося покладання квітів та мітинг у парку Слави смт Іванків.

Вшанувати героїчний подвиг і жертовність воїнів-визволителів нашого краю у Другій світовій війні прийшли голова районної ради Валерій Потієнко, голова Іванківського райдержадміністрації Максим Лісогор, заступник голови районної ради Оксана Шумак, перший заступник голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Інна Осипенко, керівник апарату Іванківської райдержадміністрації Ірина Коваль, а також керівники підприємств, установ, організацій Іванківського району.

Присутні поклали квіти до пам’ятника Скорботної Матері й вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

75 років відділяють нас від дня визволення Іванківського району від німецько-фашистських загарбників. Давно заросли травою окопи. Давно сіють пшеницю на землі, яка горіла і стогнала. А люди… людям і досі болять завдані війною рани. Ми повинні завжди пам’ятати тих, хто відстоював цей мир на фронті, йшов партизанськими стежками, кував перемогу у ворожому тилу.

 

« повернутися до списку новин