Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Пленарне засідання позачергової 49 сесії Іванківської районної ради

Переглядів: 129

24.10.2019 голова районної ради Валерій Потієнко провів засідання позачергової 49 сесії.

Участь у сесії взяли депутати районної ради, керівники підприємств, установ та організацій району, сільські голови.

До порядку денного було внесено наступні питання:

  1. Про внесення змін до переліку об’єктів соціального призначення Іванківського району, на які необхідно спрямувати кошти, передбачені статтею 3 Закону України „Про поводження з відпрацьованим ядерним паливом щодо розміщення, проектування та будівництва ЦСВЯП реакторів типу ВВЕР вітчизняних атомних електростанцій”.
  2. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Іванківської районної ради „Іванківська центральна районна лікарня” на 2019 рік.
  3. Про внесення змін до Програми підтримки і розвитку підприємств житлово-комунального господарства Іванківського району та запобігання їх банкрутству на період до 2020 року.
  4. Про внесення змін до Програми збереження та підтримки в належному стані об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району на 2019-2020 роки.
  5. Про Програму підтримки діяльності та розвитку
    комунального підприємства «Екогоспресурс» на 2019-2020 роки.
  6. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 № VII-42/531 «Про районний бюджет Іванківського району на 2019 рік».
  7. Про внесення змін до Переліку об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району, яке може бути передане в оренду у 2019 році.
  8. Різне.       

По всіх питаннях депутатами прийнято відповідні рішення.

« повернутися до списку новин