Іванківська районна рада

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району

Переглядів: 138

24.02.2020 керівництво районної ради взяло участь у апаратній нараді, яку провів голова Іванківської райдержадміністрації Сергій Яценко з відповідальними працівниками апарату адміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Дегтяр доповіла, що відділ працює згідно плану роботи. Протягом тижня заплановано: семінар для вчителів фізики та астрономії на базі ЗОШ №1; семінар-практикум для працівників психологічної служби району на базі ІРЦ; районний етап всеукраїнської акції «Годівничка» (ЦДЮТ); ярмарка в Іванківському районному ліцеї; обласний етап МАН (гуманітарний напрям); обласний етап МАН (природничо-математичний напрям).

Головний лікар КНП ІРР «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що працюють згідно плану роботи. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ» Оксана Кадун повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 97 осіб.

Начальник Іванківського міжрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області Валерій Кожан повідомив, що протиепізоотична ситуація в районі стабільна та благополучна.

Старший інженер з експлуатаційної діяльності Іванківської дільниці Вишгородського відділення ПАТ «Київоблгаз» Олександр Якухно повідомив, що перебої з газопостачанням відсутні.

Заступник начальника Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Андрій Черниченко повідомив, що до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області за минулий тиждень надійшло 112 заяв і повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 7 заяв, складено 119 адміністративних протоколів.« повернутися до списку новин