Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району

Переглядів: 119

17.02.2020 керівництво районної ради взяло участь в апаратній нараді з відповідальними працівниками апарату адміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району, яку провела керівник апарату Іванківської райдержадміністрації Ірина Коваль.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Дегтяр доповіла, що відділ працює згідно плану роботи. Протягом тижня заплановано: районний етап обласної виставки-конкурсу робіт вихованців гуртків початкового технічного моделювання (ЦДЮТ); конкурс рефератів «Ядерна енергія і світ» (підготовка рефератів протягом тижня); конкурс на кращу розробку матеріалів з виховної роботи (підготовка матеріалів протягом тижня); акція-відеочелендж «Рідна мова моя» за участю лідерів органів учнівського самоврядування (ЦДЮТ); семінар-практикум для вчителів зарубіжної літератури на базі Запрудського НВО; організація роботи щодо проведення обласного етапу олімпіад в режимі on-line на базі Іванківської ЗОШ № 2; першість району з баскетболу серед дівчат на базі ДЮШС; участь в обласному етапі Всукраїнської учнівської олімпіади з зарубіжної літератури та правознавства (on-line) на базі Іванківської ЗОШ № 2.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що працюють згідно плану роботи. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Начальник Іванківського міжрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області Валерій Кожан повідомив, що протиепізоотична ситуація в районі стабільна та благополучна.

Виконуючий обов’язки начальника комунального підприємства «Іванківське комунальне управління водного господарства» Іван Сергієнко повідомив, що за минулий тиждень ліквідовано 7 поривів, на даний час усі населені пункти водою забезпечені.

Старший інженер з експлуатаційної діяльності Іванківської дільниці Вишгородського відділення ПАТ «Київоблгаз» Олександр Якухно повідомив, що перебої з газопостачанням відсутні.

Заступник начальника Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Андрій Черниченко повідомив, що до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області за минулий тиждень надійшло 124 заяви і повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 11 заяв, складено 78 адміністративних протоколів..

Начальник Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Наталія Поливач повідомила, що протягом минулого тижня було здійснено 3 виїзди.

« повернутися до списку новин