Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організації району

Переглядів: 329

18.02.2019 голова районної ради Валерій Потієнко, заступник голови  районної ради Оксана Шумак та керуюча справами виконавчого апарату районної ради Інна Осипенко взяли участь у апаратній нараді з відповідальними працівниками адміністрації, керівниками підприємств, установ та організацій району, яку провела в.о. голови Іванківської районної державної адміністрації Тетяна Свириденко.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Терещенко надала роз’яснення присутнім щодо запровадження надання житлових субсидій у готівковій формі відповідно до постанови КМУ від 06.02.2019 № 62 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Дегтяр доповіла, що відділ працює згідно плану роботи. Протягом тижня заплановано: майстер-клас для вчителів географії на базі Іванківської ЗОШ № 2; декада зарубіжної літератури в ЗОШ району; школа педагогічної майстерності для вихователів ЗДО району на базі ДНЗ № 1 «Іванко»; семінар-практикум для працівників психологічної служби на базі КЗ ІРР «Інклюзивно-ресурсний центр»; контроль за дотриманням правил безпеки життєдіяльності в закладах освіти району; районний етап конкурсу експериментально-дослідницьких робіт «Юний дослідник» (ЦДЮТ); робота Малих методичних центрів для вчителів початкової ланки на базі Іванківської ЗОШ № 2, Оливського, Феневицького НВО, ОНЗ Прибірського НВО, Олізарівської, Термахівської ЗОШ; першість району з баскетболу серед юнаків на базі ДЮСШ; семінар-практикум для вихователів ГПД району на базі КЗ ІРР «Інклюзивно-ресурсний центр»; семінар-практикум для вчителів української мови і літератури на базі Сукачівського НВО; семінар-практикум для педагогів-організаторів, заступників директорів з виховної роботи, класних керівників «Проблема булінгу в освітньому середовищі» на базі Сукачівського НВО.

Головний лікар КЗ КНП «Іванківська ЦРЛ» Оксана Кадун повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 124 особи.

Головний лікар КЗ КНП «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що працюють згідно плану роботи. Продовжується приписна кампанія, укладено 20759 договорів (69,8%) на надання первинної медичної допомоги між пацієнтом та сімейним лікарем. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Військовий комісар Іванківського об’єднаного районного військового комісаріату Олександр Кролау інформував про виконання планових показників щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом в ЗСУ.

Начальник відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту райдержадміністрації Надія Бірюк проінформувала, що працюють згідно плану роботи. Проводиться підготовка заходів до Дня Героїв Небесної Сотні  (20.02.).

Головний спеціаліст з питань енергозабезпечення та ринку МТР відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Яків Нечипоренко проінформував про роботу сільськогосподарського комплексу району. Зимівля ВРХ проходить задовільно, кормами забезпечені. Відділ працює в плановому режимі.

Начальник комунального підприємства «Іванківське комунальне управління водного господарства» Олександр Романенко повідомив, що  на даний час усі населені пункти водою забезпечені.

Начальник Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Олександр Іванов повідомив, що протягом минулого тижня було здійснено 6 виїздів на ліквідацію пожеж.

Начальник сектору превенції Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Олег Бусленко повідомив, що до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області за минулий тиждень надійшло 125 заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 8 заяв.

За результатами наради виконуюча обов’язки голови адміністрації найважливіші питання взяла під особистий контроль.

« повернутися до списку новин