Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організації району

Переглядів: 278

26.11.2018 відбулась нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками  підприємств, установ, організацій району, яку провела виконуюча обов’язки голови Іванківської районної державної адміністрації Тетяна Свириденко.

У нараді взяли участь голова районної ради Валерій Потієнко, заступник голови ради Оксана Шумак, керуюча справами виконавчого апарату Інна Осипенко, начальник відділу правового забезпечення та комунальної власності Сергій Василенко.

Тетяна Свириденко звернула увагу присутніх на ситуацію, яка склалась у державі, в зв’язку з подіями, які відбуваються в Керчинській затоці.

В ході наради було проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботи правоохоронних органів.

Учасники наради прозвітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний тиждень.

 

« повернутися до списку новин