Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Переглядів: 1217

Комунальним некомерційним підприємством Іванкіської районної ради «Іванківська центральна районна лікарня» було розроблено проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Іванківської районної ради «Про затвердження  переліку платних послуг , які можуть надаватися КНП ІРР «Іванківська центральна районна лікарня» та тарифів на них».

 

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що з 29 квітня 2020 року даний проект та аналіз регуляторного впливу опубліковані в мережі інтернет на офіційному веб-сайті Іванківської районної ради за адресою: https://ivankivska-rayrada.gov.ua у підрозділі «Проекти регуляторних актів», розділ «Регуляторна політика» з метою одержання пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань.

З текстом проєкту та аналізом регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися, також у КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ»  роб.тел. 5-13-38.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня опублікування проєкту рішення у письмовому  вигляді за адресою розробника.

        07201, Київська область, смт Іванків, вул. Поліська, 65, КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ», роб.тел. 5-13-38 або за ел. поштою – ivankiv-CRL @ukr.net.

 

« повернутися до списку новин