Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

Переглядів: 1784

05.06.2020 голова районної ради Валерій Потієнко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії Іванківської райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому було розглянуто наступні питання:

1. Про протиепідемічний стан на території Іванківського району, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та послаблення протиепідемічних заходів.

1.1. Про організацію роботи пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) на базі закладів загальної середньої освіти Іванківського району, відповідно до оновлених нормативних документів, з урахуванням профілактичних та протиепідемічних заходів, які впроваджуються для запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення COVІD-19 та забезпечення належних умов проведення ЗНО.

1.2. Про організацію роботи закладів харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів.

1.3. Про самоізоляцію осіб старше 60 років.

1.4. Про проведення релігійних заходів у приміщенні, за умови дотримання протиепідемічних заходів.

1.5. Про організацію діяльності закладів культури, зокрема з прийманням відвідувачів за рішенням власника (органу управління), у тому числі культурних заходів, за умови перебування не більше однієї особи на 5 кв. метрах площі приміщення, де проводиться захід, та дотримання протиепідемічних заходів.

1.6. Про роботу закладів, що надають послуги з розміщення, за умови дотримання протиепідемічних заходів.

2.  Про відкриття для відвідування кладовищ на території Іванківського району за умови дотримання протиепідемічних заходів.

3. Про скасування завдання щодо проведення санітарної обробки автомобільних доріг комунальної форми власності із залученням відповідної  спеціалізованої техніки.

Комісією прийнято відповідні рішення.

« повернутися до списку новин