Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Нарада з керівниками комунальних підприємств Іванківської районної ради

Переглядів: 288

03.12.2018 голова районної ради Валерій Потієнко провів нараду з керівниками комунальних підприємств Іванківської районної ради. В нараді взяли участь заступник голови ради Оксана Шумак, керуюча справами виконавчого апарату Інна Осипенко, начальник відділу правового забезпечення та комунальної власності Сергій Василенко, начальник Фонду комунального майна Іванківського району Володимир Мусієнко.

Учасники наради прозвітували про проведену роботу за минулий тиждень, про стан виплати заробітної плати та податків, про проблемні питання діяльності підприємств та проінформували присутніх щодо  запланованих заходів на наступний тиждень.

Керівник КП ІРР «Іванківводоканал» Ігор Яременко проінформував присутніх, про те, що сьогодні відбудеться тендер у системі публічних закупівель «ProZorro» на реалізацію проекту «Реконструкція каналізаційної насосної станції з добудови блоку біологічного доочищення в смт Іванків Київської області».

Голова ради наголосив на забезпеченні своєчасного проведення платежів через управління Державної казначейської служби в Іванківському районі.

За результатами наради дано відповідні доручення.

« повернутися до списку новин