Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішеннярайонної ради «Про встановлення платних послуг, що надаються Іванківським історико-краєзнавчим музеєм»

Переглядів: 139

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішеннярайонної ради «Про встановлення платних послуг, що надаються Іванківським історико-краєзнавчим музеєм»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань Іванківська районна рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення платних послуг, що надаються Іванківським історико-краєзнавчим музеєм».

У зв’язку з встановленні тарифів на послуги, що надаються Іванківським історико-краєзнавчим музеємвиникла необхідність приведення процедури надання платних послу до вимог чинного законодавства України та у відповідність до ринкових цін, які відповідатимуть економічнообґрунтованим витратам на ці послуги.

Введення в дію зазначеного проекту рішення спрямовано на встановлення економічно обґрунтованих тарифів на платні послуги, що надаються Музеєм, раціональне використання бюджетних коштів та покращення матеріально-технічного стану Музею, створення умов відкритості та прозорості порядку надання платних послуг, контроль за використанням коштів та формування ціни.

Підставою для розробки проекту є Закон України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», постанова КМУ від 12.12.2011 № 1271 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності», наказ Міністерства культури України, Міністерства фінансів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від  01.12.2015  № 1004/1113/1556 «Про затвердження Порядку визначення вартості та надання платних послуг закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності».

Головним розробником проекту регуляторного акта є відділ культури, національностей, релігій, молоді та спорту Іванківської районноїдержавної адміністрації.

Для одержання зауважень та пропозицій електронну версію проекту регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу з 27 вересня 2019 року розміщено на офіційному веб-сайтіІванківської районної ради за адресою: https://ivankivska-rayrada.gov.uaу підрозділі «Проекти регуляторних актів», розділ «Регуляторнаполітика».

З текстом проекту та аналізом регуляторного впливу всі бажаючі можутьознайомитися, також у відділі культури, національностей, релігій, молоді та спорту Іванківської районної державної адміністрації, тел. 5-15-50.

Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються протягом місяця з дня оприлюднення у письмовому або електронному вигляді за адресою розробника: 07201, Київська область, смт Іванків, вул. І. Проскури,2 відділ культури, національностей, релігій, молоді та спорту Іванківської районноїдержавної адміністрації, роб. тел. 5-15-50,mail:kultura@ivankiv-rda-rada.gov.ua.

 

   


 

« повернутися до списку новин