Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Розширена нарада з відповідальними працівниками апарату Іванківської райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району

Переглядів: 91

04.11.2019 голова ради Валерій Потієнко, заступник голови ради Оксана Шумак, керуюча справами виконавчого апарату ради Інна Осипенко взяли участь у розширеній апаратній нараді, яку провела виконуюча обов’язки голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко з відповідальними працівниками апарату адміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району, селищним та сільськими головами.

Проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарських підприємств, забезпечення енерго-, водопостачання, обслуговування доріг, соціальних та пенсійних виплат, сплати податків, стан пожежної безпеки, правопорядку та роботу правоохоронних органів.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ» Оксана Кадун повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 84 особи.

Головний лікар КНП ІРР «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що працюють згідно плану роботи. Медичні заклади в районі забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Директор Іванківської районної філії Київського обласного центру зайнятості Людмила Леляк доповіла, що на обліку в центрі зайнятості перебуває 252 особи, 388 працевлаштовано.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг при Іванківській райдержадміністрації Юлія Осипенко проінформувала, що за жовтень 2019 року через ЦНАП надано 1120 послуг, 47 консультацій. Скарг не надходило.  

Головний спеціаліст з питань енергозабезпечення та ринку МТР відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Яків Нечипоренко доповів, що сільськогосподарськими підприємствами проводиться обмолочення соняшнику на площі 7970 га, вже намолочено 14741 тонн, урожайність 18,5 ц/га. Обмолочення кукурудзи на площі 4420 га, намолочено 15260 тонн, урожайність 34,5 ц/га. Відділ працює в плановому режимі.

Тимчасово виконуюча обов’язки начальника Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Наталія Поливач повідомила, що протягом минулого тижня було здійснено 5 виїздів. Проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо попередження випадків самовільного спалювання сухої рослинності та її залишків на території Іванківського району, які можуть призвести до виникнення надзвичайних ситуацій з непередбачуваними наслідками.

Заступник начальника Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Андрій Черниченко повідомив, що до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області за минулий тиждень надійшло 106 заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 8 заяв.

Начальник Іванківського міжрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області Валерій Кожан повідомив, що протиепізоотична ситуація в районі стабільна та благополучна.

Про стан виплат соціальних допомог та субсидій на території району доповіла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Терещенко.

Перед присутніми виступив заступник начальника Іванківської дільниці №8 регіону ЗАТ «АЕС Київобленерго» Анатолій Мельниченко, який повідомив, що всі населені пункти електропостачанням забезпечені.

Військовий комісар Іванківського об’єднаного районного військового комісаріату Олександр Кролау інформував про виконання планових показників щодо відбору кандидатів на військову строкову службу та за контрактом в ЗСУ.

За результатами наради виконуюча обов’язки голови адміністрації найважливіші питання взяла під особистий контроль.

« повернутися до списку новин