Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Інформація Іванківо-Чорнобильського відділу Броварської місцевої прокуратури Київської області

Переглядів: 195

«Іванківо-Чорнобильським відділом Броварської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 246 КК України (незаконна порубка дерев у лісах, перевезення та зберігання незаконно зрубаних дерев, що заподіяло істотну шкоду, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

У ході досудового розслідування встановлено, що двоє депутатів селищних рад, вводивши в оману місцевих жителів щодо наявності в них необхідних дозвільних документів, пропонували останнім за грошову винагороду здійснювати порубку лісу на території Іванківського району.

Вказаними особами, які були переконані у законності своїх дій, шляхом спилювання проведено незаконну порубку дерев, через що, навколишньому природному середовищу спричинено істотну шкоду та матеріальний збиток на суму майже 150 тис грн.

Наразі місцевою прокуратурою двом депутатам селищних рад повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченому ч. 2 ст. 246 КК України. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Разом з тим повідомляємо, що відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається не винуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду».

 

 

Іванківо-Чорнобильський відділ

Броварської місцевої прокуратури                                                        

 

« повернутися до списку новин