Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Інформація

Переглядів: 252

Фонду комунального майна Іванківського району про оголошення конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені  до проведення незалежної оцінки об’єктів оренди.

Назва і місцезнаходження організатора конкурсу: Фонд комунального майна Іванківського району: 07201, Київська область, Іванківський район, смт Іванків, вул. І. Проскури, 7.

Мета конкурсу – визначення  ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладанні нових договорів оренди.

Назва та місцезнаходження об’єкту, який потрібно оцінити:

Нежитлове приміщення – гараж, загальною площею 34,1 кв. м., що знаходиться за адресою: Київська область, Іванківський район, смт Іванків, вул. Київська, 23а та перебуває на балансі Фонду комунального майна Іванківського району.

Учасникам конкурсу потрібно подати конкурсну документацію, яка складається з конкусної пропозиції і підтверджуючих документів. До підтверджуючих документів належать:

  1. заява на участь у конкурсі (по встановленій формі);
  2. копія установчого документа претендента;
  3. копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
  4. письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;
  5. копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
  6. інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна  пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт. Пропозиція по терміну виконання робіт вказується в календарних днях.

Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті з описом документів і обов’язковим зазначенням назви об’єкта оцінки, на який подається конкурсна документація, що міститься в конверті.  

Конкурсна документація подається до Фонду комунального майна Іванківського району в десятиденний термін (включно) з моменту опублікування інформаційного повідомлення про оголошення конкурсу за  адресою: Київська область, Іванківський район, смт Іванків, вул. І.Проскури 7, кім 10. 

Конкурс відбудеться через 14 днів після опублікування інформації про конкурс за адресою: Київська обл., Іванківський район, смт Іванків, вул. І.Проскури 7 (Фонду комунального майна Іванківського району), телефон для довідок: (04591) 5-15-37.

« повернутися до списку новин