Іванківська районна рада

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Комунальним некомерційним підприємством Іванкіської районної ради «Іванківська центральна районна лікарня» було розроблено проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Іванківської районної ради «Про затвердження  переліку платних послуг , які можуть надаватися КНП ІРР «Іванківська центральна районна лікарня» та тарифів на них».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що з 29 квітня 2020 року даний проект та аналіз регуляторного впливу опубліковані в мережі інтернет на офіційному веб-сайті Іванківської районної ради за адресою: https://ivankivska-rayrada.gov.ua у підрозділі «Проекти регуляторних актів», розділ «Регуляторна політика» з метою одержання пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань.

З текстом проєкту та аналізом регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися, також у КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ»  роб.тел. 5-13-38.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня опублікування проєкту рішення у письмовому  вигляді за адресою розробника.

        07201, Київська область, смт Іванків, вул. Поліська, 65, КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ», роб.тел. 5-13-38 або за ел. поштою – ivankiv-CRL @ukr.net.

 « повернутися до списку оголошень