Іванківська районна рада
Іванківський район, Київська область

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Переглядів: 29

На виконання вимог статті 4 Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами" подало звіт з оцінки впливу на довкілля до Іванківської районної ради для обговорення громадськості Іванківського району.

Ціль планової діяльності —  продовження видобування підземних вод питної та технічної якості з ділянки "Чорнобиль спецкомбінат" Чорнобильського родовища корисні копалини загальнодержавного значення для забезпечення підприємтв, які здійснюють діяльність в зоні відчуження Чорнобильської АЕС та  їх працівників.  Реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планової діяльності в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля Міністерства екоклогії та природних ресурсів України  №20197174114 від 17.07.2019 року.

Відповідно до частини 6 статті 7 Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" протягом 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з дня офіційного оприлюднення звіту з оцінки впливу на довкілля, громадськість може надати уповноваженому органу зауваження і пропозиції.

Всі зауваження і пропозиції до звіту з оцінки впливу на довкілля ДСП "Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами" необхідно надсилати до Міністерства енергетики та захисту довкілля Україгни, вул. Василя Липківського, 35, Київ, 03035, відділ оцінки впливу на довкілля: m.shimkus@menr.gov.ua, (044) 206-33-02, (044) 206-31-39

Звіт

« повернутися до списку оголошень