Іванківська районна рада

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Іванківською районною радою було розроблено проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Іванківської районної ради «Про встановлення туристичного збору на території м.Чорнобиль на 2021 рік».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що з 22 травня 2020 року даний проект та аналіз регуляторного впливу опубліковано в мережі інтернет на офіційному веб-сайті Іванківської районної ради за адресою: https://ivankivska-rayrada.gov.ua у підрозділі «Проекти регуляторних актів», розділ «Регуляторна політика» з метою одержання пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань.

Також з повним текстом проекту регуляторного акту, аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись, безпосередньо, у Іванківській районній раді за адресою:              смт Іванків, вул. Івана Проскури, 7, каб. № 14, вівторок – середа з 9.00 до18.00.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту рішення приймаються у письмовому вигляді протягом місяця з дня оприлюднення регуляторного акту та подаються на e-mail: ivankivrajrada@ivankiv-rda-rada.gov.ua з поміткою – «Пропозиції до проекту рішення Іванківської районної ради «Про встановлення туристичного збору на території м.Чорнобиль на 2021 рік» або за поштовою адресою розробника.

Контактна особа: Василенко Сергій Юрійович – начальник відділу правового забезпечення та комунальної власності виконавчого апарату Іванківської районної ради.

Телефон для довідок: 5-29-99.

 « повернутися до списку оголошень