Іванківська районна рада

Повідомлення про планову діяльність оцінки впливу на довкілля

На виконання вимог статті 4 Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами" подало повідомлення про планову діяльність оцінки впливу на довкілля до Іванківської районної ради для ознайомлення громадськості Іванківського району, яка підлягає оцінці впливу на довкілля.

Ціль планової діяльності —  реконструкція пункту захоронення радіоактивних відходів «Буряківка» у зоні відчуження Іванківського району Київської області. Плановані роботи спрямовані на створення інженерних бар’єрів для забезпечення стійкості сховища і носять природоохоронний характер.  Реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планової діяльності в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля  Міністерства екології та природних ресурсів України № 20204145666           від 15.04.2020.

Відповідно до частини 7 статті 5 Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" протягом 20 робочих днів з дня офіційного оприлюднення повідомлення про планову діяльність яка підлягає оцінці впливу на довкілля, громадськість може надати уповноваженому органу зауваження і пропозиції до планової діяльності.

Всі зауваження і пропозиції до планової діяльності ДСП "Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами" необхідно надсилати до відділу оцінки впливу на довкілля Управління оцінки впливу на довкілля та стратегічної оцінки Міністрерства енергетики та захисту довкілля України, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Київ, 03035, відділ оцінки впливу на довкілля:OVD@menr.gov.ua, gladun@menr.gov.ua (044) 206-31-50, (044) 206-31-40.

Повідомлення

 « повернутися до списку оголошень