Іванківська районна рада

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Фондом комунального майна Іванківського району було розроблено проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу проекту рішень Іванківської районної ради «Про затвердження Порядку списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що з 8 квітня 2020 року даний проект та аналіз регуляторного впливу опубліковані в мережі інтернет на офіційному веб-сайті Іванківської районної ради за адресою: https://ivankivska-rayrada.gov.ua у підрозділі «Проекти регуляторних актів», розділ «Регуляторна політика» з метою одержання пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань подаються протягом одного місяця з дня опублікування проекту рішень у письмовому  вигляді на e-mail: fondmayna@ukr.net, ivankivrajrada@ivankiv-rda-rada.gov.ua з поміткою – «пропозиції до проекту рішення Іванківської районної ради «Про затвердження Порядку списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Іванківського району» або поштою за адресою розробника: 07201, Київська область, смт Іванків, вул. Івана Проскури, 7.

Контактна особа: Василенко Сергій Юрійович – начальник відділу правового забезпечення та комунальної власності виконавчого апарату Іванківської районної ради.

Телефон для довідок: 5-15-37, 5-29-99.

 

 « повернутися до списку оголошень