Іванківська районна рада

Оголошення про початок обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля щодо планової діяльності ТОВ «ПРОМИСЛОВИЙ КОНЦЕРН «РАДОН»

Оголошення про початок обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля щодо планової діяльності ТОВ «ПРОМИСЛОВИЙ КОНЦЕРН РАДОН»

На виконання вимог статті 4 Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" Товариство з обмеженою відповідальністю "ПРОМИСЛОВИЙ КОНЦЕРН РАДОН", з метою доведення до мешканців смт. Іванків та інших зацікавлених осіб матеріалів щодо планової діяльності яка підлягає оцінці впливу на довкілля (реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля 20196253946) подало до Іванківської районної ради оголошення про початок обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та звіт з оцінки впливу на довкілля.

Відповідно до частини 6 статті 7 Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" громадське обговорення планованої діяльності Товариства з обмеженою відповідальністю "ПРОМИСЛОВИЙ КОНЦЕРН РАДОН" після подання звіту з оцінки впливу на довкілля починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля для ознайомлення в порядку, визначеному статтею 4 Закону України "Про оцінку впливу на довкілля", і триває 25 робочих днів (не менше 25 робочих днів і не більше 35 робочих днів). Усі пропозиції та зауваження громадськості, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду уповноваженим територіальним органом, а у випадках, визначених частинами третьою і четвертою статті 5 Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" - уповноваженим центральним органом. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються. У разі ненадання зауважень та пропозицій протягом визначеного строку вважається, що зауваження та пропозиції відсутні.

Ознайомитись з інформацією викладеною у звіті з оцінки впливу на довкілля можна за адресою: смт Іванків вул. І.Проскури, 7 (приміщення Іванківської районної ради, каб. 9) впродовж 25 робочих днів з моменту оприлюднення документів у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (http://eia.menr.gov.ua/uk/case/id-3946).

Завантажити документ« повернутися до списку оголошень