Іванківська районна рада

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

Комунальним підприємством Іванківське комунальне управління водного господарства та комунальним підприємством Іванківської районної ради «Іванківводоканал» було розроблено проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу проектів рішень Іванківської районної ради «Про затвердження Правил користування системами централізованого водопостачання та/чи водовідведення на території Іванківського району» та «Про затвердження Порядку обмеження (припинення) надання послуг з централізованого водопостачання та/чи водовідведення споживачам на території Іванківського району».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що з 3 квітня 2020 року дані проекти та аналізи регуляторного впливу опубліковані в мережі інтернет на офіційному веб-сайті Іванківської районної ради за адресою: https://ivankivska-rayrada.gov.ua у підрозділі «Проекти регуляторних актів», розділ «Регуляторна політика» з метою одержання пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань.

З текстом проекту та аналізом регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися, також у абонентному відділі КП ІКУВГ роб.тел. 5-34-63 та  виробничому відділі КП ІРР «Іванківводоканал»  роб.тел. 5-50-12.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня опублікування проектів рішень у письмовому  вигляді за адресою розробників:

          07201, Київська область, смт Іванків, вул. Івана Проскури, 79/1,   КП ІКУВГ, роб.тел. 5-34-63 або за ел. поштою - ivankiv_kuvg@ukr.net;

          07201, Київська область, смт Іванків, вул. 1 Травня, 10,   КП ІРР «Іванківводоканал», роб.тел. 5-50-12 або за ел. поштою - ivankivvodokanal@ukr.net.


 « повернутися до списку оголошень