Іванківська районна рада

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення районної ради «Про погодження розміру плати за навчання дітей в Іванківській дитячій школі мистецтв ім. М.Примаченко у 2020-2021 навчальному році»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань Іванківська районна рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про погодження розміру плати за навчання дітей в Іванківській дитячій школі мистецтв ім. М.Примаченко у 2020-2021 навчальному році».

У зв’язку з тим, що на законодавчому рівні відбулися зміни, які впливають на собівартість послуги (підвищення цін на енергоносії та комунальні послуги, підвищення мінімальної заробітної плати) виникла необхідність переглянути затверджені розміри батьківської плати на місяць за навчання у Іванківській дитячій школі мистецтв ім. М. Примаченко в                     смт Іванків.
Проект регуляторного акту спрямований на вирішення питань, які полягають у залученні додаткових позабюджетних джерел фінансування Іванківської дитячої школи мистецтв ім. М. Примаченко; впорядкування цін на платні послуги, що надаються дитячою школою мистецтв; спрямування отриманих за надані послуги коштів на покращення матеріально-технічної бази та інші видатки дитячої школи мистецтв.

Підставою для розробки проекту є Закони України «Про позашкільну освіту», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», постанова Кабінету Міністрів України від 06.05.2001 № 433 «Про затвердження переліку типів позашкільних навчальних закладів і Положення про позашкільний навчальний заклад», від 25 березня 1997 року № 260 «Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей».

Головним розробником проекту регуляторного акта є відділ культури, національностей, релігій, молоді та спорту Іванківської районної державної адміністрації.

Для одержання зауважень та пропозицій електронну версію проекту регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу з 11 вересня 2020 року розміщено на офіційному веб-сайті Іванківської районної ради за адресою: www.ivankiv-rda-rada.gov.ua у підрозділі «Проекти регуляторних актів», розділ «Регуляторна політика».

З текстом проекту та аналізом регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися, також у відділі культури, національностей, релігій, молоді та спорту Іванківської районної державної адміністрації, тел. 5-15-50, 5-18-79.

Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються протягом місяця з дня оприлюднення у письмовому  вигляді за адресою розробника: 07201, Київська область, смт Іванків, вул. І. Проскури, 2,                Відділ культури, національностей, релігій, молоді та спорту Іванківської районної державної адміністрації, роб. тел. 5-15-50, 5-18-79, mail: kultura-ivankov@ukr.net.

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку оголошень