Іванківська районна рада

ІНФОРМАЦІЯ ІВАНКІВО-ЧОРНОБИЛЬСЬКОГО ВІДДІЛУ БРОВАРСЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ПРОКУРАТУРИ

Іванківо-Чорнобильським відділом Броварської місцевої прокуратури затверджено та скеровано до суду для розгляду по суті обвинувальний акт відносно двох депутатів місцевих рад у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 246 КК України (незаконна порубка дерев у лісах, перевезення та зберігання незаконно зрубаних дерев, що заподіяло істотну шкоду, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Встановлено, що двоє депутатів місцевих рад, ввели в оману місцевих жителів щодо наявності в них необхідних дозвільних документів для проведення вирубки дерев на території Поліського агролісництва. У подальшому, виконуючи протиправні усні вказівки обвинувачених, було здійснено незаконну порубку дерев породи сосна.

Внаслідок таких незаконних дій завдано істотної шкоди навколишньому природному середовищу та матеріальний збиток державі на суму майже 150 тис грн.

У разі доведення вини у вчиненні інкримінованого злочину обвинуваченим загрожує покарання у виді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавленням волі на той самий строк.

Примітка: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається не винуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 « повернутися до списку оголошень